x Kotikatu

Siirry sivustolle

Nokian Kiinteistöhuolto

Nokian Kiinteistöhuolto

Puhelinasiakaspalvelu arkisin 07:00 – 16:00

010 270 8050

Voit jättää huoltopyynnön myös sähköisellä lomakkeella.

Päivystys 16:00 – 07:00

050 387 5000

Päivystysnumeromme palvelee välitöntä reagointia vaativissa asioissa (mm. vesivahingot ja oven avaukset) joka päivä.

Kiinteistöhuolto Nokian Kiinteistöhuolto

Tarjoamme kaikki kiinteistöjen huoltoon ja hoitoon liittyvät palvelut vaivattomasti ja luotettavasti. Paikallisuus ja tasokas työnjälki ovat toimintamme tärkeimmät kulmakivet. Huollamme ja hoidamme asiakkaittemme kotitaloja ja liikehuoneistoja sekä niiden pihapiirejä aktiivisesti ja oma-aloitteisesti – vuosikymmenten mukanaan tuomalla kokemuksella ja ympäristöarvot huomioiden. Olemme joka hetki valmiina palvelemaan nopeasti ja tehokkaasti! Nokian Kiinteistöhuolto on perustettu vuonna 1985.

Nokian Kiinteistöhuolto on osa Kotikatua, mutta se  jatkaa toimintaansa omana yhtiönä omalla nimellään.

Laskutustietomme:
Y-tunnus: 2263039-6, Basware, BAWCFI22, 003722630396
Nokian Kiinteistöhuolto Oy, Ostoreskontra, Takomotie 1-3, 00380 Helsinki

Huoltomme palvelee alueilla

Nokia

http://kiinteistohuolto.com/

Puhelinasiakaspalvelu

Avoinna arkisin 07.00 – 16.00
010 270 8050

Asiakaspalvelupiste

kiinteistohuolto@kiinteistohuolto.com

Vasarakatu 4, 37150 Nokia
Avoinna arkisin 08.00 – 16.00

Avaa kartalle

020- ja 010-alkuisten numeroiden puhelumaksut: 0,084 €/puhelu + 0,167 €/min.

Yhteyshenkilöt

Antero Hietikko
työnjohtaja
010 270 8132
antero.hietikko@kotikatu.fi

Katja Viitanen
toimistovastaava
010 270 8265
katja.viitanen@kotikatu.fi

Juha Pehkonen
Kiinteistöhuolto: asiakkuuspäällikkö
010 270 8408
juha.pehkonen@kotikatu.fi

Krista Knuuttila
Siivous: Palveluesimies
010 270 8311
krista.knuuttila@kotikatu.fi

Ville Ojanen
Kiinteistöhuolto: Yksikönpäällikkö
010 270 8145
ville.ojanen@kotikatu.fi

Kai Hintz
operatiivinen johtaja
010 270 8268
kai.hintz@kotikatu.fi